Deriv Investors in People tomonidan oltin akkreditatsiya oldi
Deriv, moliya texnologiyalari sohasidagi yetakchilardan biri, Biz odamlar investitsiya qilamiz, oltin akkreditatsiyaga erishdik. Bu 2023-yilda qabul qilingan birinchi sanoat mukofoti bo'lib, bu yilning ko'plab maqsadlaridan biridir.
Oltin mukofot olish yutuqdir va Investor in People (IIP) tomonidan baholangan tashkilotlarning atigi 17% buni amalga oshiradi. Ushbu akkreditatsiya 3 yil davom etadi. IIP tinglovusiz o'z boshqaruv uslubini kuchaytirish, xodimlarni malaka va bilimlarni yaxshilashga rag'batlantirish va o'zgarishlarga moslashishga e'tibor beradigan kompaniyalarni nishonlaydi.
Ushbu Deriv uchun oltin akkreditatsiya rahbariyat yondashuvi, inson resurslari amaliyoti va broker tomonidan barcha ofislarida yaratishga intilgan ishonch madaniyatini tan olishdir. So'rov natijalari xodimlarning 80%i mustahkam inson resurslari amaliyoti haqida bir xilda fikr bildirishlarini ko'rsatadi. Ular o'zlarining eng yuqori darajada ishlashga ilhomlantiruvchi kuchli ish madaniyatini qadrlaydilar.
Olingan fikrlar shuningdek, Deriv karyera rivojlanish imkoniyatlarini taqdim etishini va odamlarni birinchi o'ringa qo'yishga ahamiyat berishini ko'rsatadi. Xodimlar ish doirasi, biznes va sanoat bo'yicha kichik fikrlashni kattalashishiga ishtirok etadilar.
.jpeg)
Tanlangan kompaniyalar uchta tamoyilga asoslanadi:
Yetakchi: Xodimlar va rahbariyat o'rtasida qanchalik ishonch bor? Rahbarlar o'z qadriyatlariga loyiq ekanliklarini va to'g'ri madaniyatni ilhomlantiradimi?
Qo'llab-quvvatlash: Xodimlar o'z ishlarini yaxshi bajara olishlari uchun to'g'ri tuzilmalar mavjudmi? Xodimlar yaxshi ishlaganda mukofotlanadimi? Ular qiyinchilikda bo'lsa, to'g'ri qo'llab-quvvatlanadimi?
Yaxshilash: Xodimlarni o'sish va rivojlanish uchun ko'plab imkoniyatlar bormi? Kompaniya kelajakda keltirishi mumkin bo'lgan o'zgarishlarga tayyormi?
Jarayon:
- IIP vakili kompaniya, uning xodimlari bilan gaplashadi va akkreditatsiyaga erishish uchun motivlarni qidiradi.
- IIP xodimlarga kompaniyada ishlash haqida qanday his qilishlarini va qanday qo'llab-quvvatlanayotganliklarini bilish uchun so'rovnoma yuboradi.
- IIP xodimlar bilan alohida intervyular o'tkazadi va ish joyini yaxshilash uchun yig'ilishlarda ishtirok etadi.
- Asosiy topilmalar akkreditatsiyaga erishishdagi kompaniyaning muvaffaqiyat yoki muvaffaqiyatsizligini ko'rsatadigan hisobotda e'lon qilinadi. Hisobotda kompaniya uchun kelgusidagi qadamlar bo'yicha IIPning tavsiyalari ham mavjud.
- IIP akkreditatsiya davrida kompaniya qaysi o'zgarishlarni amalga oshirishi kerakligi haqida harakatlar rejasini tuzadi.
Akkreditatsiya Derivni moliya va sug'urta faoliyatlari sohasida 1-o'rinda va texnologiya/IT sohasida global 3-o'rinda joylashtiradi. Reytinglar 250–4,999 nafar xodimga ega tashkilotlar uchun amal qiladi.
Mukofot haqida izoh berarkan, Seema Hallon, Inson Boshqaruvi bo'yicha rahbar shunday dedi:
“Bu biz uchun g'ururli yutuqdir! Derivda biz har bir jamoa a'zosini o'z ishlariga mas'uliyatni olishi va o'z rolida eng yaxshi hissa qo'shishi uchun ishlayotgan ish muhitini yaratishga intilamiz. Bizning qadriyatlarimizga asoslangan ishonch madaniyatimiz ochiq suhbat, faol ishtirok, moslashuvchan ish va birgalikda qiziqarli bo'lishga asoslanadi. Biz IIP bilan bu mukammallik safarida bo'lganimizdan xursandmiz va tez orada Platinum toifasida bo'lishni umid qilamiz!”
Deriv 2023-yil uchun ambitsiyali o'sish rejalari bor. Dinamik, xilma-xil va tezkor ish muhitini kengaytirish uchun malakali mutaxassislarni qidirmoqda. Bizning safarimizga qo'shiling, ochiq pozitsiyalarga qarang.
Deriv haqida
So'nggi 23 yil ichida Derivning maqsadi onlayn savdoni har kimga, har joyda kirish imkoniyatini yaratishdir. Derivning mahsulot taklifi intuitiv savdo platformalari, 200 dan ortiq savdo qilinadigan aktivlar (forex, aksiyalar va kriptovalyutalar kabi bozorlar), noyob savdo turlari va boshqalarni o'z ichiga oladi. 16 ta mamlakatda tarqalgan 20 ta global ofisda 1,200 dan ortiq xodimlar bilan Deriv eng yaxshi ish muhitini taqdim etishga intiladi, bu esa ijobiy ish madaniyati, xodimlar muammolariga vaqtida e'tibor berish, yutuqlarni nishonlash va ular uchun ruhni oshirish tashabbuslarini o'z ichiga oladi.